Mescomedia İnternet Hakkında
Mescomedia; Günümüz turizm sektörü için güncel yazılım ve programları web tabanlı olarak dizayn eden tasarım ofisidir.

Mescomedia; Profesyonellikten ödün vermeden, en kısa sürede isim tescili ve hosting işlemlerinizi de yaparak. İster mevcut siteniz üzerinde isterseniz yeni bir web sitesi tasarımı ile tüm yardımcı yazılım olanaklarımızı hizmetinize sunuyoruz.

Mescomedia; Bir site için isim tescili, tasarım ve hosting aşamalarında gösterdiği özeni; Sitenin bitip, yayına başlamasından sonraki süreçte de gösterir. Ziyaretçi trafiğinin artması için gerekli çalışmaları, sitenin belirlenen anahtar kelimeleri ile arama motorlarına kaydedilmesi ve gerekli güncellemelerin tam ve zamanında yapılması çalışmalarını hassasiyetle yürütür.

Turizm tabanlı Web Tasarımı konusunda uzmanlaşmış Mescomedia Ekibi olarak; Her zaman teknolojinin son noktasına ulaşmayı hedeflemekte ve turizmin dinamik yapısını akıllı paneller sayesinde yönetilebilir yapıda web siteleri ile birleştirmektedir. Hızın son derece önemli olduğu turizm ve internet konusunda kendi çözümlerinizi kendiniz yaratabilirsiniz.

Bu doğrultuda E-Ticaret'e girmek isteyen turizm firmalarına gerekli alt yapıyı sağlamaktayız. Oteller yada Seyehat Acentaları için günümüz teknolojilerini yakalamalarını sağlamak en büyük hedefimizdir.

     
Copyright By Mescomedia Internet & Multimedia 2010 - T : 0242 316 08 01 - 242 316 18 30 - mescomedia@mescomedia.com RezervasyonModulu.com