Seyehat Acentaları için Online Rezervasyon

Hakkında Demo Fiyat Referanslar
Seyahat Acentaları için Rezervasyon Modülü

Seyahat Acentanızın kendi web sitesinde, kendi sanal pos’unuz ile kendi yönetiminizde hiçbir aracı olmaksızın çalışan online rezervasyon modülüne sahip olacaksınız.

İnternetten yapılan rezervasyonlarda, Rezervasyon sahibinin kredi kartından yapılan ödemenin tamamı seyehat acentanızın kendi hesabına aktarılacağı için bize veya herhangi bir firmaya prim yada komisyon ödemeniz gerekmeyecektir.

Online rezervasyon modülü 10 gün içinde mevcut web sitenize entegre edilir. Hızlıdır çünkü site kullanıcıları sadece tek adımda rezervasyonlarını tamamlayabilir.

Online rezervasyon modülümüzde, 128 bit SSL güvenlik sertifikası bulunduğu için rezervasyon modülünde yapılan her işlem 10.000 USD’lık sigorta kapsamındadır.

Seyahat Acentaları Rezervasyon sistemimiz ile ilgili referanslarımızı, fiyatlandırmayı yada sistemin nasıl çalışacağına dair detaylı video filmini izlemek için yandaki menüde bulunan butonları kullanabilirsiniz.

     
Copyright By Mescomedia Internet & Multimedia 2010 - T : 0242 316 08 01 - 242 316 18 30 - mescomedia@mescomedia.com RezervasyonModulu.com