Seyehat Acentaları için Online Rezervasyon

Hakkında Demo Fiyat Referanslar
Seyahat Acentaları Rezervasyon Modülü Fiyatı

Seyehat Acentaları Rezervasyon Sistemi için talep edilen ücret :

4500 $ + KDV

Sorularınız için buraya tıklayınız.

 

 

Online Rezervasyon Sistemi ile ilgili aklınıza gelebilecek bazı sorular ve cevapları sizin için hazırladık.

 


Online Rezervasyon Modülü Nedir?

Seyahat acentanızın kendi web sitesi üzerinden, satışa açık olan otellerin, satışa açık olduğu tarihlerde, müsait oda tiplerinin sorgulanarak ödemesi kredi kartı ile yapılan online rezervasyon platformudur.


Rezervasyonlar hangi para birimleri ve ödeme şekli ile yapılmaktadır?

Acentanızın çalıştığı farklı pazarlar için YTL, USD ve EURO ile ödeme yapmak mümkündür. Para cinsine göre ödeme yapma seçeneği sizin bankalarla yaptığınız sanal pos anlaşmasına göre belirlenmektedir. Online Rezervasyon modülü, özellikle iç pazarda bankanızla yapacağınız anlaşma sonrasında farklı taksit seçenekleri de sunabilmenize olanak sağlamaktadır. Tüm bankaların sanal pos sistemine entegre edilebilir.


Otellerin veya Otelin dolu olduğu tarihlerde odaları satışa kapatabilir miyiz?

Son derece gelişmiş bir online yönetim paneliniz mevcuttur. Önceden girmiş olduğunuz kontenjanları istediğiniz periyotlar için her istediğinizde değiştirebilirsiniz, satışa kapatmak istediğiniz periyoda veya tarih aralığına stop sale uygulayabilirsiniz. İsterseniz belli bir periyotu yada belli bir konaklama şeklini (Örn: single) satışa kapatabilirsiniz.


Bu modülü kullanmak için size yeni bir web sitesi yaptırmam gerekiyor mu?

Hayır. Mevcut web sitenize entegre edilebilir. Rezervasyon modülü ile birlikte web sitenizi yenilemek isterseniz extra indirimlerden faydalanarak saygın referanslarımız arasında yer alabilirsiniz.

     
Copyright By Mescomedia Internet & Multimedia 2010 - T : 0242 316 08 01 - 242 316 18 30 - mescomedia@mescomedia.com RezervasyonModulu.comm